Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!!

Novinky

KOŘÍNKOVÁ VYBOJOVALA TITUL

V sobotu 5.11. 2011 reprezentovali SKP Judo Nový Bydžov 3 závodníci na MČR mužů a žen. Marcel Jirouš nastoupil v kategorii do 66 Kg. Mácovi se dnes nedařilo a prohrál v prvním kole. V kategorii žen do 57 Kg vybojovala první místo Lenka Kořínková a právem si titul odváží do Nového Bydžova. Ve váhové kategorii do 78 Kg skončila Renata Kvasničková na 3. místě. V celkovém hodnocení SKP Judo Nový Bydžov obsadilo 5. místo z 26. oddílů ČR. Medailistkám gratulujeme!!! Foto zde

PČR STARŠÍCH ŽÁKŮ OSTRAVA

V sobotu 29.10. 2011 se v Ostravě konal PČR staršího žactva. Bydžovští judisté se zúčastnili v sestavě L. Motyovszki, D. Doskočil a M. Schovanec. Lukáš startuje za barvy Pardubic. Naši judisté na medaile nedosáhli. David Doskočil skončil těsně pod bednou. 38 Kg Marek Schovanec        bez umístění 42 Kg David Doskočil              5. místo

KRAJSKÝ PŘEBOR HRADEC KRÁLOVÉ

V sobotu 22.10. 2011 se konalo poslední kolo družstev mladších žáků a žákyň. Naše žactvo vybojovalo celkově druhé místo se ziskem 104 bodů za oddílem Judo Česká Třebová, který získal 109 bodů. Jako hlavní trenér oddílu jsem zklamaný, ne ve výsledku, ale z přístupu některých závodníků a jejich rodiců, myslím že máme víc závodníků v této kategorii než jsou tři. Proč závodníci, kteří nechtějí soutěžit to nenahlásí trenérce Hance Ondráčkové, pak už je nikdo nebude do závodů nutit. Gratulujeme T. Vávrovi a Z. Rybáčkovi k 1. místům, ale i K. Jeřábkové, která sice skončila...