Novinky

HOROLEZECKÁ STĚNA HOŘICE

Ve středu 16.11. jedeme na stěnu do Hořic. Více informací zde.

KOŘÍNKOVÁ VYBOJOVALA TITUL

V sobotu 5.11. 2011 reprezentovali SKP Judo Nový Bydžov 3 závodníci na MČR mužů a žen. Marcel Jirouš nastoupil v kategorii do 66 Kg. Mácovi se dnes nedařilo a prohrál v prvním kole. V kategorii žen do 57 Kg vybojovala první místo Lenka Kořínková a právem si titul odváží do Nového Bydžova. Ve váhové kategorii do 78 Kg skončila Renata Kvasničková na 3. místě. V celkovém hodnocení SKP Judo Nový Bydžov obsadilo 5. místo z 26. oddílů ČR. Medailistkám gratulujeme!!! Foto zde

PČR STARŠÍCH ŽÁKŮ OSTRAVA

V sobotu 29.10. 2011 se v Ostravě konal PČR staršího žactva. Bydžovští judisté se zúčastnili v sestavě L. Motyovszki, D. Doskočil a M. Schovanec. Lukáš startuje za barvy Pardubic. Naši judisté na medaile nedosáhli. David Doskočil skončil těsně pod bednou. 38 Kg Marek Schovanec        bez umístění 42 Kg David Doskočil              5. místo