Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!!

Novinky

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV JIČÍN

V sobotu 17.3. 2012 se družstvo ve složení M. Černý, M. Jirouš, M. Scneider, P. Hnát, D. Mika, L. Styblík a J. Hnát zúčastnili KPD v Jičíně. Naše borce přijeli do Jičína podpořit Jiroušovi, Lingrovi, R. Kvasničková a Jelínkovi. Celkem se sešlo pět družstev. Dvě družstva z Královéhradeckého kraje a tři družstva z Liberckého kraje. Do zápasů nastoupil i náš trenér, jelikož se nám zranili tři závodníci a dva se omluvili. Naši borci neprohráli ani jedno utkání a skončili na 2. místě za Jabloncem s kterým remizovali, ale jelikož Jablonec měl lepší score, tak skončil před...

KEMP CHORVATSKO

V neděli 11.3. 2012 se skupina pěti judistů pod vedením Jaroslava Hnáta účastní kempu v Chorvatském Záhřebu. Druhá skupina novobydžovských judistů se účastní kempu v Nymburce. Obě skupiny se připravují na nadcházející soutěže MČR juniorů, juniorek a na MT v Brémách.

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MUŽŮ

V sobotu 17.3. 2012 se poprvé v bydžovské historii judu budeme prát soutěž družstev mužů. Za družstvo Nového Bydžova nastoupí závodníci 60 kg Michal Černý, 66 kg Marcel Jirouš a Petr Čermák, 73 kg Filip Doskočil, Pavel Lihan, Michal Schneider,  81 kg Patrik Hnát, Marek Suchánek, 90 kg Daniel Mika, Čenda Erdenetsetseg, 100 kg Lukáš Styblík. Soutěž bude v Jičíně ve sportovním areálu. Přijeďte zafandit začátek soutěže 11,00 hodin.

DRUŽSTVA ŽÁKŮ

V sobotu 10.3. 2012 se výprava starších a mladších žáků a žákyň SKP Judo Nový Bydžov zúčastnila krajského kola soutěže družstev. Naši závodníci pod vedením Hanky Lingrové, Pavla Lingra a Jaroslava Hnáta obsadili v kategorii z jedenácti klubů sloučených krajů Libereckého, Pardubického a Královéhradeckého ve starších žácích 3. - 4. místo a v mladších se umístili na 2. místě.  Výsledky našich závodníků : 42 kg starší žáci Marek Schovanec        1. m. 46 kg starší žáci Aleš Macháček           3. m. 55 kg starší žáci...