Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!!

Novinky

PČR A MČR DRUŽSTEV LITOMĚŘICE

V sobotu 13.10.2012 se konal Přebor České republiky starších žáků a Mistrovství České rebubliky dorostenek v Litoměřicích. David Doskočil startoval za družstvo starších žáků ze Sokola Hradec Králové, které se umístilo na pěkném druhém místě. Veronika Bučková startovala za družstvo dorostenek SKKP Brno a družstvo obsadilo 3. místo. Závodníkům GRATULUJEME!!!

KEMP NA UKRJINĚ

Od soboty 6.10.2012 se výprava čtyř judistů zúčastnila judo kempu na Ukrajině. Na Ukrajinu odjeli judisté Z.Rybáček, J.Görög, L. Motyovszki a trenér J.Hnát. Kluci se perfektně poprali a všichni zdraví jsme se vrátili domů. Do fotogalerie byly přidány fotografie z Ukrajiny.

JUDO KEMP NOVÝ BYDŽOV

Hned po Polabské lize následoval tréninkový kemp, který částečně probíhal v Domě dětí a mládeže a částečně v sokolovně. V pátek se děti ubytovali a navečeřeli, večer se ještě opekli párky. Ráno po snídani se uskutečnil první trénink. Děti byly rozděleny do dvou skupin podle věku, skupina starších dětí měla tréninky o něco delší než ti mladší.             Aby nebyl celý víkend jenom o judu, vydali jsme se v sobotu po obědě do Sloupna na zámek na pohádkovou bitvu. Děti se pobavily, nakoupily si sladkosti a po návratu...

POLABSKÁ LIGA

V pátek 28.9.2012 se uskutečnilo v novobydžovské sokolovně 4. kolo Polabské ligy žáků.            Čtvrtého kola se zúčastnilo 249 závodníků z 22 oddílů z celé republiky. Celá soutěž proběhla bez problémů a našim borcům se podařilo nasbírat 23 bodů. V tomto kole jsme skončili v oddílech na čtvrtém místě, o jeden bod za třetí Judo ZŠ Sadová Čáslav. Svou roli sehrála nešťastná náhoda, kdy se jeden závodník, u kterého se dal předpokládat dobrý výsledek zranil, jinak by jsme jistě skončili na třetím místě....