Novinky

NOVÉ VIDEO

Do galerie videa bylo přidáno nové video z Českého poháru v Jablonci nad Nisou.

ČESKÝ POHÁR JABLONEC NAD NISOU

V sobotu a neděli 16. a 17.3.2013 se konal Český pohár v Jablonci nad Nisou. V sobotu startovali Karolína Frýdová, Nela Rosůlková, Zuzana Pánková, Radim Krpata, Daniel Čech a Zdeněk Rybáček. Neděli startovali Lukáš Motyovski, Michal Černý, Adam Švec, Michal Schneider a Rudolf Hörner. Mladší žáci: 42 kg Daniel Čech          bez umístění 42 kg Radim Krpata        bez umístění Mladší žákyně: 32 kg Karolína Frýdová    9.m. Starší žáci: 66 kg Zdeněk Rybáček    1.m. Starší žákyně: 44 kg Nela Rosůlková    ...

ZPRÁVY Z ESTONSKA A Z CHORVATSKA

Zpráva od Oldy Kolína a Čendy z Estonska. Zatím dvě brozové medaile pro Nelu Rosůlkovou a Tereze Kolínovou. Vojta Schejbal vypadl v prvním kole. Závodnicím GRATULUJEME!!! V Chorvatsku, Michal Černý v kategorii do 60 Kg prohrál v úvodním kole s Ukrajincem Bogdanem. Ukrajinec je vícemistr světa. Nicméně se mu podařilo Michala vytáhnout do oprav, kde Michal prohrál na dvě shida s Polákem Jasinskim. V Michalově kategorii startovalo 71 závodníků. Ukrajinec soutěž vyhrál. Zítra bude startovat Adam Švec v kategorii do 73 kg.  První kolo na něho čeká Ukrajinec Katerynyak. V...

Estonsko

Pro všechny kdo mají zájem sledovat dění v Estonsku, kam vyrazila skupina pod vedením Oldy Kolína a Čendy jsou tu odkazy: www.rei.ee - to jsou stránky soutěže www.live.rei.ee - zde by měl být přímý přenos ze soutěže