Výsledky zde: Pořadí klubů celkem

ODDÍLOVÁ ŠUSŤÁKOVÁ SOUPRAVA

Chcete reprezentovat oddíl SKP Judo Nový Bydžov? Pokud máte zájem o oddílovou soupravu objednete si ji u trenéra Jaroslava Hnáta. Cenu a velikosti naleznete na bazaru stránek SKP Judo Nový...

POLABSKÁ LIGA KOLÍN

V sobotu 18.5.2013 se výprava 14 judistů z SKP Judo Nový Bydžov zúčastnila Polabské ligy žáků. Naše družstvo bylo hodně oslabené, jelikož druhá skupina pod vedením Oldřicha Kolína a Hanky Lingrové se účastní mezinárodního turnaje v Rimavské Sobotě na Slovensku. Polabské ligy žáků se v Kolíně zúčastnilo 25 oddílů s celkovým počtem 222 dětí a dvěmi kategoriemi dorostu do 73 kg chlapci a do 70 kg dívky. Výsledky: O.Ducháč 2. m; J.Podrazil 4. m; A.Veselá 4.m; O.Jelínek bez umístění; K.Jelínek 7. m; P.Vobořil 7. m; J.Haken bez umístění; O.Borůvka 5. m; K.Vávra 1. m; R.Krpata 3. m;...

VC LIBEREC

V sobotu 11.5.2013 odjela druhá parta pod vedením Hanky Lingrové do Liberce. Za SKP Judo Nový Bydžov nastoupili Kristián Vávra v mláďatech a tuto kategorii bez problémů vyhrál. Dále nastoupili v kategorii mladších žáků Daniel Čech a Hynek Hornof, Daniel vyhrál a Hynek obsadil 3. místo. Za starší žáky závodili Tadeáš Vávra, Nela Rosůlková a Lukáš Rosůlek. Tadeáš s Nelou svou váhovou kategorii vyhráli a Lukáš obsadil 3. místo. Medailistům Gratulujeme!!! Hance Lingrové a Michalovi Černému děkujeme za koučing.