Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!!

Novinky

PORAZIL CHORVATSKOU JEDNIČKU

V sobotu 15.6.2013 se konal MT v Chorvatském Solinu, kde startovalo 430 judistů z 8 zemí. Nejdříve v kategorii U 12 do + 55 Kg obsadil Hynek Hornof perfektní 3. místo. Dále nastoupil k prvnímu utkání Michal Černý, který s přehledem zvítězil. V druhém kole ho čekala Chorvatská jednička Tino Sandov ze Solinu, kterého porazil chvatem seoi nage do 15 sekund na ipon. Ve finále si poradil s dalším Chorvatem ze Solinu a skončil na 1. místě. Jako poslední nastoupil Jakub Görög, který vybojoval 3. místo, když v semifinále vedl na juko a nechal se vyšidovat na hansoku make, škoda!!! Všem...

INFORMACE

Vážení rodiče a závodníci, Všeobecná zdravotní pojišťovna proplácí tábory a příspěvky ve výši 1000?-Kč. Pokud potřebujete doklad, tak Vám ho vystavíme.                                                                                                                            ...