Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!!

Novinky

MVC RIMAVSKÉ SOBOTY

V pátek 16. 5. 2014 jsme se rozjeli k našim přátelům do Rimavské Soboty na mezinárodní turnaj. Do Rimavské jsme letos dorazili hodně brzy, krátce po patnácté hodině. Děti se zvážily a místní nás pozvali na pizzu. Po jídle jsme se jeli ubytovat na náš známý internát. Po ubytování nás Denisa Útisová vzala na prohlídku místního muzea, které jsme měli zdarma. Po prohlídce jsme jeli zpět na internát. V sobotu ráno jsme se v klidu nasnídali a na desátou jsme se vydali do haly. Soutěž začala na čas v 10,30 hodin, tradičním ceremoniálem a přeletem orla z jedné strany na druhý. Orel je...

EC TEPLICE

Zítra stratuje náš závodník Jakub Görög na Evropském turnaji v Teplicích ve váze do 81 kg, kde proti Jakubovi nastoupí Maďarský závodník Vereze. Držme Jakubovi palce.

REGIONÁLNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

V sobotu 10. 5. 2014 jsme byli pořadateli Regionálního přeboru žáků a mláďat. Turnaj jsme zahájili připomínkou na našeho kamaráda Petra Sýkoru, který nás náhle opustil před třemi lety 13. 5. 2011. Jeho památku jsme uctili minutou ticha. Pak už následoval turnaj, kam se sjelo 14 odílů s celkovým počtem 151 závodníků. Turnaj proběhl hladce na třech tatami. Děkujeme i všem pořadatelům a rodičům s úklidem tatami a všech ostatních věcí, které potřebujeme k soutěži. Gratulujeme všem medailistům.

HYNEK TŘETÍ V BUDAPEŠTI

O víkendu 3. - 4. 5. 2014 jsme se zúčastnili jako krajské družstvo mezinárodního turnaje Budapešť cap naše výprava se skládala z judistů JK DDM Chlumce nad Cidlinou, Sokola Hradec Králové, SKP Judo Náchod, Loko Trutnov a my SKP Judo Nový Bydžov. Naše výprava získala v Budapešti pouze dvě medaile o jednu se postarala Klárka Urlichová z Náchoda a druhou vybojoval Hynek Hornof z našeho oddílu v kategorii do 55 kg získal 3. místo. Za víkend startovalo v Budapešti 1600 závodníků z celé Evropy. Závodníkům gratulujeme a přejeme více medailí z takových...